Biz Kimiz ?

En İyi Yazılımla İşinizi ,En İyi Tasarımla Tanıtımınızı Yapıyoruz...

Yazılım Üreticisi BrikaNET , yazılım konusunda uzmanlaşan , en yeni teknolojiyi kullanarak profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan bir yazılım firmasıdır. 2013 yılında kurulan , yazılım ve ticari deneyimi 25 yıllık bir geçmişe dayanan BrikaNET, 2006 yılında geliştirdiği BRIKAMOBILE Saha Satış Sistemlerinin ‘ de üreticisi ve yetkili satıcısıdır.

Antalya ve çevresinde web tasarımı , kurumsal SEO hizmeti , mail hizmeti ve bu konularda danışmanlık hizmetleri ile birlikte teknik destek hizmeti de sunmaktayız.

BRIKAÜRETİM yazılımı ile öncelikle ASANSÖR ÜRETİMİ , tablet bilgisayarlar veya pcler ile tüm üretim aşamalarınızı kolayca yönetmenizi sağlıyor. SAFHA üretimi yapan tüm üretim firmaları için tasarlanan BRIKAÜRETİM personellerinizin çalışma saatlerini dakika dakika hesaplamanızı ve verimliliğinizi arttırmayı hedefliyor. Proje ve atölye izleme bölümünde tek ekran kullanarak üretim sahanızın denetimi tamamen kontrolünüz altına almanızı sağlıyor.

BrikaNET ticari uygulamalar arası data aktarım yazılımları , özel yazılım çalışmaları , profesyonel yazılım desteği , raporlama ve sistem kurulumu konusunda danışmanlık gibi faaliyet konularında uzmanlaşmıştır.

BrikaNET sizlere en iyiyi sunmaya devam etmektedir.

BrikaNET Geliştirme Ekibi

Vizyonumuz...


Bir yazılım ve web firması olarak Antalya’da kurumsal olarak teknolojiyi şirketlerin ve emek verenlerin kullanımına sunarak bundan azami başarıyı ve getiriyi elde etmelerini sağlamaktır. Bu konuda büyük küçük tüm firmalara eşit derecede hizmet götürmeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz...


Ticaret ve eğitim alanında , topluma fayda sağlayabilecek yazılım ve web ürünleri üretmek ve bu ürünlerin üretim ve pazarlama aşamasında da tüm toplumun ve tüm ticarethanelerin kolayca ulaşabilmelerini sağlamak.


0
Memnun Müşteri
0
Tamamlanmış Proje
0
Sözleşmeli Müşteri
0
Web Projesi